
Heb jij je al aangemeld voor de bijeenkomst Circulair Water op donderdag 29 oktober van 15.30 – 17.00 uur + netwerkborrel, locatie volgt.
Insteek van de bijeenkomst is: Hoe zorgen we samen voor voldoende en toekomstbestendig water in de Waarderpolder?
Wat komt er op ondernemers af wat betreft de toekomstige watervoorziening, waar liggen kansen voor circulair watergebruik en alternatieve waterbronnen? En vooral: wat is er nodig om samen een stap verder te zetten om voldoende water voor de toekomst veilig te stellen?
Je krijgt inspirerende voorbeelden en er is veel ruimte om in gesprek te gaan. Naast aandacht voor technische oplossingen wordt ook gekeken naar de organisatorische en financiële mogelijkheden voor een circulair watersysteem.
Denk mee, deel je ervaringen en ontdek wat er nú al mogelijk is én welke stappen we samen kunnen zetten.
Voor ondernemers en locatie-managers
De bijeenkomst wordt georganiseerd door LeAF en Sweco in samenwerking met Parkmanagement Waarderpolder.
Donderdag 29 oktober van 15.30 – 17.00 uur + netwerkborrel, locatie volgt.
Meld je aan via deze link.

