
Wist jij dat de Bedrijven Investeringszone (BIZ) Waarderpolder er is gekomen op verzoek van de ondernemers in de Waarderpolder?
Om de BIZ te kunnen voortzetten, moeten de ondernemers iedere vijf jaar wel opnieuw stemmen. De gezamenlijke investering in de veiligheid van de Waarderpolder is wederom de belangrijkste pijler van de BIZ.
Gé en Bob Schous, vader en zoon, van Schous van 1854 hebben positief gestemd voor de BIZ Waarderpolder. Je kunt hun foto vinden op een van de borden langs de weg waarin zij ook collega-ondernemers oproepen om te stemmen.
Laat jouw stem ook gelden en kies voor voortzetting van de BIZ Waarderpolder. Heb je geen stemformulier ontvangen? Mail dan naar ronald@waarderpolder.nl en hij neemt contact met je op.

